Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates dalībnieku darbu digitālā izstāde (4.daļa)
2020. gadā Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 82 skolotāji no 11 izglītības iestādēm ar 41 darbu. Pielāgojoties apstākļiem, šoreiz Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu izstāde sagatavota digitāli.
29. janvārī iepazīstinājām ar pirmo tematisko bloku “Attālinātā darba īstenošana” (skat. šeit), 5.februārī ar otro – “Kompleksā zināšanu un prasmju apgūšana, starpnozaru sadarbība” (skat. šeit), 12. februārī ar trešo – “Vides izglītība, zaļā domāšana un cita interesanta pieredze” (skat. šeit). Šonedēļ piedāvājam Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates dalībnieku darbu digitālās izstādes ceturtā tematiskā bloka “Sports interešu izglītībā” prezentācijas.
Autori:
- „Roku darbības pamatprincipi un nozīme Latīņamerikas dejās”, Rihards Eglītis, Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils”
- „Metodiskie ieteikumi pamatelementu apguvē lēcieniem uz batuta iesācējiem”, Ludmila Tarasenko, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”
- Mācību līdzeklis „Okinavas godžju – rjū karatē do terminoloģijas apgūšanai”, Andrejs Rozīts, Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils”
- „Daudzfunkcionālais vingrošanas trenažieris”, Genādijs Drigo, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”
- „Mezgli”, Ilona Purmale, Ingas Korņejevas tehniskais risinājums, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”
- „Akrobātikas (cirka) priekšnesumu iestudēšanas metodika”, Marina Čukina un Irina Levit, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”
SPORTS INTEREŠU IZGLĪTĪBĀ
Sports, māksla, intelekts un raksturs – savienojoties kopā, dara stiprākus un ved uz sasniegumu virsotnēm. Izstādes ceturtā bloka materiāli būs interesanti sportistiem un visiem, kam svarīga kustība, veselīgs dzīvesveids un savu fizisko spēku attīstīšana. Jūs varēsiet iepazīties ar interešu izglītības sporta skolotāju pieredzi, izgudrojumiem un novitātēm. Atradīsiet atbildes uz jautājumiem, kā attīstīt roku kustības Latīņamerikas dejās vai apgūt pamatelementus lēcienos uz batuta, kā orientēties karatē terminoloģijā vai pārvarēt bailes, izpildot vingrinājumus gaisā, kādus mezglus izmanto alpīnismā, kāpšanas sportā un sporta tūrismā un kā sagatavoties priekšnesumam akrobātikas studijā.
Vēršam uzmanību, ka digitālajā izstādē publicēti fragmenti no metodisko darbu prezentācijām, video, audio u.c. materiāliem. Ar skates dalībnieku izstrādātajiem materiāliem (pēc ārkārtējās situācijas beigām) pilnā apjomā būs iespējams iepazīties Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra bibliotēkā, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīga, iepriekš piesakoties pa tālr. +371 26807009 vai e-pastu marina.lucko@intereses.lv.
Apkopojumu sagatavoja: Marina Lučko, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra projektu vadītāja metodiskajā darbā